Ультразвукове дослідження (УЗД-діагностика) в Одесі / Южному

Ультразвукове дослідження в Одесі - метод діагностики, який широко використовують для оцінки практично всіх систем і органів людини. Це найпопулярніший, найпростіший та найінформативніший метод дослідження і постановки діагнозів. І він просто незамінний для відстеження динаміки лікування. 

УЗД в Natur Medical це:


Швидко

Записуйтесь на зручний час без черг. Можна замовити УЗД вдома!

Доступно

Вартість УЗД від 200 грн.

Безпечно

УЗД у 500 разів безпечніший за КТ

Як це працює? 

Принцип роботи УЗД-діагностики ґрунтується на ехолокації: датчик на шкірі пацієнта одночасно є і випромінювачем, і приймачем ультразвуку. Ультразвук, вийшовши з датчика, проникає крізь шкіру і відбивається від щільних органів. Відбитий звук реєструється тим самим датчиком і перетворюється апаратом УЗД зображення. 

УЗД у медичному центрі «Natur Medical» – це поєднання високотехнологічного обладнання та вищої кваліфікації лікарів ультразвукової діагностики. 

Унікальність нашого медцентру полягає в тому, що в розпал пандемії COVID-19 ми почали проводити УЗД легень.

Лікар ультразвукової діагностики Сергій Кондратьєв (зробити клікабельним ім'я лікаря) проводить УЗД легенів для людей, які захворіли на коронавірус. Одним із ускладнень цієї недуги є пневмонія. Тому стан такого хворого потрібно постійно контролювати.

Переваги ультразвукового дослідження легень – відсутність променевого навантаження, доступність та, звичайно, помірна ціна. А це означає, що динаміку відновлення органів дихання після COVID-19 можна відстежувати у разі потреби без шкоди здоров'ю пацієнта щотижня-два. 

Тих, кому потрібно моніторити ефективність лікування, стан легень після пневмонії, ми приймаємо у медичному центрі Natur Medical. Пацієнтів, які отримали позитивний тест COVID-19, ми обстежуємо вдома.  

Унікальну можливість робити дослідження вдома ми надаємо саме завдяки мобільності апаратів УЗД-діагностики. А це дуже важливо для тяжкохворих, пацієнтів на стадії загострення хвороби, коли їм важко залишити будинок, щоб пройти необхідне обстеження. А також для людей похилого віку та проживаючих у будинках для людей похилого віку.

Переваги УЗД

Ультразвукова діагностика користується популярністю серед лікарів, а й серед пацієнтів. Це пояснюється значним переліком переваг:

 • відсутність випромінювання, безпека у тому числі для вагітних, дітей;
 • можливість багаторазового повторного застосування;
 • безболісність процедури;
 • оперативність проведення процедури;
 • швидке отримання результатів дослідження;
 • висока інформативність;
 • можливість діагностування захворювань на ранній стадії;
 • метод діагностики щодо недорогий.

Залишити заявку


  +380674843039

  +380957990044

  Пн-Пт 8:00 – 19:00

  Застосування УЗД

  УЗД-діагностика успішно використовується в різних галузях медицини – в гастроентерології та гепатології, гінекології, акушерстві, кардіології, дослідженні вен та артерій, щитовидної та молочних залоз, в урології.

  Кваліфікація фахівців медичного центру «Natur Medical», а також сучасне обладнання дозволяють досліджувати всі органи людського організму, суглоби, серце і навіть легені, а також проводити доплер судин, кардіограму, діагностичне комп'ютерне дослідження за методом Фолля та Накатані.    

  Крім того, у нашому центрі проходять обстеження вагітні жінки. УЗД-діагностика при вагітності – найбезпечніша та високоінформативна процедура, яка не має побічних ефектів та протипоказань ні для мами, ні для дитини.

  Органи, які можна досліджувати за допомогою УЗД у центрі Natur Medical: 

  Ціни на УЗД в Одесі / Южному:

  № 
  Найменування досліджень   Ціна послуги  
  1.УЗД органів черевної порожнини (жовчний міхур, печінка, підшлункова залоза, селезінка)500
  2.УЗД нирок300
  3.УЗД сечового міхура та сечоводів200
  4.УЗД передміхурової залози (з визначенням залишкової сечі)400
  5.УЗД щитовидної залози 350
  6.УЗД гінекології  500
  7.УЗД молочних залоз 500
  8.УЗД грудих залоз у чоловіків500
  9.УЗД серця600
  10.УЗД новоутворень і лімфатичних вузлів400
  11.УЗД м'яких тканин 400
  12.УЗД суглобів (колінного, тазостегнового)300 (одного) 600 (двох)
  14.УЗД вагітних 500
  15.Пакет повного УЗД дослідження для жінок (черевної порожнини, нирок, сечового міхура, щитовидної залози, молочної залози та гінекології)2350(-10%) 2115
  16.Пакет повного УЗД дослідження для чоловіків (черевна порожнина, нирки, сечовий міхур та сечоводи, передміхурова залоза, щитоподібна залоза)1750(-10%) 1575

  Найменування дослідженьЦіна послуги
  1.Доплер голови та шиї800
  2.Доплер нижніх кінцівок800
  3.Доплер вагітних500
  4.Доплер судин органів малого тазу300
  5.Доплер судин черевної порожнини400
  6.Доплер мошонки350
  7.Доплер сидин мошонки400

  Часто задавані питання


  «Ми в нашому медичному центрі «Natur Medical» подбали про те, щоб пацієнт міг в одному місці пройти УЗД різних органів і систем, а також дослідження, яке роблять далеко не всі, — УЗД легень.


  Технічні характеристики обладнання та професіоналізм нашого лікаря ультразвукової діагностики з 40-річним досвідом роботи Сергія Кондратьєва врятували не одне людське життя. Своєчасне виявлення ускладнень органів дихання у хворих на коронавірус дозволило вжити необхідних заходів для лікування пацієнтів.

  Дуже допомагало УЗД легень відстежувати динаміку відновлення хворих та вчасно вносити коригування до протоколу лікування.

  Крім того УЗД серця, а також обстеження доплером/дуплексом судин голови та шиї дозволяють виявляти вади, зміни в клапанній системі або в міокарді серця, чи не перенесла людина інфаркт, оцінювати стан судин та багато іншого. І в усіх випадках йдеться про здоров'я та якість життя людини. Тому ми у своїй практиці широко використовуємо ультразвукову діагностику».

  Доктор Ігнатьєв Олег Олегович

  Відгуки

  UA