Ультразвукове дослідження (УЗД-діагностика) в Одесі / Южному

Ультразвуковое исследование в Одессе – метод диагностики, который широко используют для оценки практически всех систем и органов человека. Это самый популярный, простой и информативный метод исследования и постановки диагнозов. И он просто незаменим для отслеживания динамики лечения. 

УЗД в Natur Medical це:


Швидко

Записуйтесь на зручний час без черг. Можна замовити УЗД вдома!

Доступно

Вартість УЗД від 200 грн.

Безпечно

УЗД у 500 разів безпечніший за КТ

Як це працює? 

Принцип роботи УЗД-діагностики ґрунтується на ехолокації: датчик на шкірі пацієнта одночасно є і випромінювачем, і приймачем ультразвуку. Ультразвук, вийшовши з датчика, проникає крізь шкіру і відбивається від щільних органів. Відбитий звук реєструється тим самим датчиком і перетворюється апаратом УЗД зображення. 

УЗД у медичному центрі «Natur Medical» – це поєднання високотехнологічного обладнання та вищої кваліфікації лікарів ультразвукової діагностики. 

Унікальність нашого медцентру полягає в тому, що в розпал пандемії COVID-19 ми почали проводити УЗД легень.

Лікар ультразвукової діагностики Сергій Кондратьєв (зробити клікабельним ім'я лікаря) проводить УЗД легенів для людей, які захворіли на коронавірус. Одним із ускладнень цієї недуги є пневмонія. Тому стан такого хворого потрібно постійно контролювати.

Переваги ультразвукового дослідження легень – відсутність променевого навантаження, доступність та, звичайно, помірна ціна. А це означає, що динаміку відновлення органів дихання після COVID-19 можна відстежувати у разі потреби без шкоди здоров'ю пацієнта щотижня-два. 

Тих, кому потрібно моніторити ефективність лікування, стан легень після пневмонії, ми приймаємо у медичному центрі Natur Medical. Пацієнтів, які отримали позитивний тест COVID-19, ми обстежуємо вдома.  

Унікальну можливість робити дослідження вдома ми надаємо саме завдяки мобільності апаратів УЗД-діагностики. А це дуже важливо для тяжкохворих, пацієнтів на стадії загострення хвороби, коли їм важко залишити будинок, щоб пройти необхідне обстеження. А також для людей похилого віку та проживаючих у будинках для людей похилого віку.

Переваги УЗД

Ультразвукова діагностика користується популярністю серед лікарів, а й серед пацієнтів. Це пояснюється значним переліком переваг:

 • відсутність випромінювання, безпека у тому числі для вагітних, дітей;
 • можливість багаторазового повторного застосування;
 • безболісність процедури;
 • оперативність проведення процедури;
 • швидке отримання результатів дослідження;
 • висока інформативність;
 • можливість діагностування захворювань на ранній стадії;
 • метод діагностики щодо недорогий.

Залишити заявку


  +380674843039

  Пн-Пт 8:00 – 19:00

  Застосування УЗД

  УЗД-діагностика успішно використовується в різних галузях медицини – в гастроентерології та гепатології, гінекології, акушерстві, кардіології, дослідженні вен та артерій, щитовидної та молочних залоз, в урології.

  Кваліфікація фахівців медичного центру «Natur Medical», а також сучасне обладнання дозволяють досліджувати всі органи людського організму, суглоби, серце і навіть легені, а також проводити доплер судин, кардіограму, діагностичне комп'ютерне дослідження за методом Фолля та Накатані.    

  Крім того, у нашому центрі проходять обстеження вагітні жінки. УЗД-діагностика при вагітності – найбезпечніша та високоінформативна процедура, яка не має побічних ефектів та протипоказань ні для мами, ні для дитини.

  Органи, які можна досліджувати за допомогою УЗД у центрі Natur Medical: 

  Ціни на УЗД в Одесі / Южному:

  УЗД легень

  Вдома - 1000 грн
  У медичному центрі – 500 грн
  500 грн

  УЗД органів черевної порожнини

  Жовчний міхур, печінка, підшлункова залоза, селезінка
  300 грн

  УЗД нирок

  250 грн

  УЗД сечового міхура та сечоводів

  200 грн

  УЗД передміхурової залози

  з визначенням залишкової сечі 
  350 грн

  УЗД щитовидної залози

  _
  250 грн

  УЗД мошонки

  350 грн

  УЗД гінекології

  350 грн

  УЗД молочних залоз

  350 грн

  УЗД новоутворень та лімфатичних вузлів

  350 грн

  УЗД м'яких тканин

  _
  250 грн

  УЗД колінного суглоба

  Одного – 250 грн, двох – 500 грн
  250
  грн

  УЗД шийно-комірового відділу

  250 грн

  УЗД вагітних

  400 грн

  Пакет повного УЗД обстеження для жінок

  Черевної порожнини, нирок, сечового міхура, щитовидної залози, гінекології, молочної залози.
  1700
  1530 (-10%) грн

  Пакет повного УЗД обстеження для чоловіків

  Черевна порожнина, нирки, сечовий міхур та сечоводи, передміхурова залоза, щитовидна залоза
  1350
  1215 (-10%) грн

  Часто задавані питання


  «Ми в нашому медичному центрі «Natur Medical» подбали про те, щоб пацієнт міг в одному місці пройти УЗД різних органів і систем, а також дослідження, яке роблять далеко не всі, — УЗД легень.


  Технічні характеристики обладнання та професіоналізм нашого лікаря ультразвукової діагностики з 40-річним досвідом роботи Сергія Кондратьєва врятували не одне людське життя. Своєчасне виявлення ускладнень органів дихання у хворих на коронавірус дозволило вжити необхідних заходів для лікування пацієнтів.

  Дуже допомагало УЗД легень відстежувати динаміку відновлення хворих та вчасно вносити коригування до протоколу лікування.

  Крім того УЗД серця, а також обстеження доплером/дуплексом судин голови та шиї дозволяють виявляти вади, зміни в клапанній системі або в міокарді серця, чи не перенесла людина інфаркт, оцінювати стан судин та багато іншого. І в усіх випадках йдеться про здоров'я та якість життя людини. Тому ми у своїй практиці широко використовуємо ультразвукову діагностику».

  Доктор Ігнатьєв Олег Олегович

  Відгуки

  UA