Фітотерапія

Фітотерапія - одна з найдавніших медичних наук. З того часу, як з'явилося людство, накопичується досвід лікування травами. На сьогоднішній день він є колосальним. А метод лікування вважається одним із найскладніших, тому що рослин та їх складових така різноманітність, що вчитися цьому можна все життя. 

Фітотерапія стала прародителькою фармакотерапії, яка була заснована на вивченні механізмів дії окремих складових компонентів лікарських рослин, створенні їх у лабораторних умовах, комбінуванні тощо.  

Лікування лікарськими рослинами в медичному центрі Natur Medical є фундаментом натуропатичних методів. Фітотерапія – невід'ємна складова будь-якого курсу: лікувального, оздоровчого, профілактичного.   

Переваги фітотерапії

Головними перевагами фітотерапії можна назвати: 

 • тривале застосування;
 • відсутність побічних ефектів;
 • сумісність з іншими препаратами та між собою;
 • можливе застосування у домашніх умовах. 

Але важливо пам'ятати, що лікування травами приносить очікуваний ефект, якщо:

 • склад фітозбору призначає лікар-натуропат із урахуванням стану здоров'я пацієнта;
 • лікування травами має систематичний характер;
 • пацієнти дотримуються технології приготування настою чи відвару;
 • Фітотерапію застосовують у комплексі з іншими методами.

Залишити заявку:


  +380674843039

  +380957990044

  Пн-Пт 8:00 – 19:00

  Часто задавані питання:

  Застосування

  Важливо, що як таких протипоказань фітотерапія немає. Єдиним протипоказанням може бути полівалентна алергія. Але фітотерапія, як і інші методи натуропатії, при грамотному використанні здатна оздоровити та очистити організм будь-якої людини, включаючи алергіків.  

  Лікувальні трави попереджають та усувають ускладнення при прийомі антибіотиків, гормонів та хіміопрепаратів. Наприклад, фітотерапія чудово себе зарекомендувала при реабілітації після COVID: вона дуже швидко зніме стан післямедикаментозної, алкогольної, харчової та інфекційної інтоксикації. 

  Фітотерапія ефективна під час лікування бронхіальної астми, гіпертонії, серцевої недостатності, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічної пневмонії та цілого ряду інших тяжких хвороб.

  Хороші результати лікування травами дає метод відновлювальної фітотерапії після перенесених гострих захворювань, а також лікування та профілактика загострень. хронічних захворювань серцево-судинної системи, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчних проток, нирок, сечовивідних шляхів та ін..

  Лікування травами сприяє одужанню при опіках, пораненнях, травмах, інфаркті міокарда, інсульті, гострому гастриті, пієлонефриті, сепсисі.

  Ми в медичному центрі Natur Medical пропонуємо як загальносимптоматичні фітозбори, так і індивідуальні з урахуванням стану здоров'я пацієнта та особливостей його організму. 

  Для зручності застосування фітозбори йдуть у фільтр-пакетах або паперових пакетах, якщо збирання трави потребує кип'ятіння. 

  «Лікування травами – головна справа мого життя. У цьому полягає і унікальність Мережі медцентрів Natur Medical, де фітотерапія - основний метод лікування. Я переконався, що без лікарських рослин неможливо допомогти людині. Тому щороку ми заготовляємо щонайменше 200 мішків лікарських рослин! Для цього ми з командою виїжджаємо до Карпат на «промисел».


  Ми готуємо і симптоматичні збори та лікувальні для кожного індивідуально. Для посилення ефекту трав'яних зборів ми маємо екстракти фіточая високої концентрації. А якщо людина не має можливості запарювати траву, пропонуємо краплі. Ми вже допомогли понад 10 тис. пацієнтів.

  Останні 50 років люди забули, яке багатство їх оточує. Вони п'ють хімію, їдять хімію, лікуються хімією, а результат - колосальні побічні ефекти, тому так важко переносять і коронавірус.  

  Моє головне завдання – донести, що лікарські рослини – це Божа аптека. Ми щодня ходимо ногами і навіть не замислюємося, що можемо допомогти собі самі лікарськими рослинами, які нас оточують усюди. 

  Для цього і було створено Школа здоров'я доктора Олега Ігнатьєва, де я даю понад 100 уроків! Розповідаю про лікарські трави одеського степу, про рослини лісу, Карпат. До мене завжди можна зателефонувати, звернутись, проконсультуватися. І я запрошую до співпраці лікарів. Все покажу, зводжу до Карпат, навчу лікувати лікарськими рослинами. Адже трави – це основа життя.

  Доктор Ігнатьєв Олег Олегович

  UA