Замовити фітозбір Доктора Олега Олеговича Ігнатьєва

Про збори трав Natur Medical

Доброго дня, мене звати Олег Ігнатьєв. Я лікар натуропат, терапевт із 30-річним досвідом лікування людей.
Детальніше розповідаю про себе тут.

Олег Ігнатьєв, лікар Натуропат, сімейний терапевт, засновник Natur Medical

Ми пропонуємо вам унікальні цілющі збори трав, розроблені лікарем натуропатом із 30-річним досвідом лікування людей. Його безцінні знання та глибоке розуміння натуропатії втілені в кожному фітозборі.

Доктор Олег Ігнатьєв:

  • лікар народних і нетрадиційних методів лікування,
  • лікар сімейний терапевт вищої категорії,
  • психолог,
  • засновник медичних центрів Natur Medical,
  • президент "Асоціації фахівців натуропатичної медицини".

Що робить наші збори унікальними?

  1. Унікальні збори, засновані на 30-річному досвіді доктора Ігнатьєва Кожен збір - це квінтесенція багаторічних знань і практики видатного натуропата. Доктор Ігнатьєв ретельно підбирає трави та їх поєднання для максимальної ефективності.
  2. Висока ефективність у вирішенні конкретних проблем зі здоров'ям Наші збори не просто відновлюють загальне самопочуття, а й спрямовані на боротьбу з конкретними недугами. Вони надають цілеспрямовану дію на причину захворювання.
  3. Екологічно чисті трави з Карпат і степів України Ми використовуємо тільки свіжі, високоякісні трави, зібрані вручну в екологічно чистих регіонах Карпат і українського степу. Такі трави мають максимальну силу і користь.
  4. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта Доктор Ігнатьєв враховує всі особливості організму при створенні симптоматичних та індивідуальних зборів. Це забезпечує максимально ефективне і безпечне лікування.

Довіртеся силі природи та багатовіковому досвіду натуропатії разом з унікальними зборами від доктора Ігнатьєва. Поверніться на шлях до здоров'я природним і безпечним способом!

Вбудована форма замовлення:

Детальніше про фітотерапію у Natur Medical

UA