Масаж в Одесі / Южному

Про дивовижні властивості масажу було відомо з найдавніших часів. Наприклад, у Китаї застосовувати масаж стали у третьому тисячолітті до нашої ери. Масаж вважався частиною лікарського мистецтва. Вплив на проблемні зони допомагає вирішити багато проблем зі здоров'ям. 

Класичний масаж є механічним впливом на тіло за допомогою різних прийомів – тиску, поплескування, розтирання, завдяки яким виявляється потужний вплив на шкіру, органи та тканини організму.  

Ми в нашому Медичному центрі Natur Medical широко застосовуємо різні види масажу. Кожен із них спрямований на досягнення різних цілей та результатів, корисних для організму.

Класичний лікувальний масаж в Одесі, Южному

Класичний лікувальний

До технік, які використовуються в класичному масажі, наші фахівці додають вакуумний (банковий) масаж, гуаша та інші, згідно з показаннями лікаря.

Вакуумний масаж в Одесі, Південному

Вакуумний (банковий) масаж

Зазвичай застосовується у комплексному лікуванні. Банки незамінні при остеохондрозі, артрозі, коксоартрозі, для відтоку жовчі, поліпшення перистальтики кишечника, поліпшення циркуляції крові та постачання тканин кисло родом, зменшення болю.

Гуаша («гуа» – скребок, «ша» – почервоніння шкіри) масаж в Одесі, Южному

Гуаша («гуа» – скребок, «ша» – почервоніння шкіри)

Це опрацювання не лише верхніх шарів шкіри, а й м'язів за допомогою спеціального скребка із натурального каменю, дерева чи рогу. Цей вид масажу активізує обмінні процеси, розгладжує зморшки, відновлює тонус шкіри. Використовується як у комплексному лікуванні, так і самостійно.

Мильний масаж

Мильний масаж

Використовується в комплексному лікуванні, зазвичай після попереднього розпарювання, наприклад, фітосауні. Мильну піну наносять на тіло пацієнта. При цьому досягається розкриття пір, глибоке очищення шкіри, зняття м'язової напруги, а головне – очищення організму від шкідливих речовин та як наслідок – нормалізація ваги.

Медовий масаж

Медовий масаж

Ця процедура зміцнює здоров'я, збільшує захисні функції організму. Саме медовий масаж застосовується при різних захворюваннях дихальної системи, дозволяючи прискорити одужання та знизити необхідність використання медикаментозного лікування. Такий масаж поєднує в собі цілющу силу меду та масажного впливу на організм. Оскільки мед, вбираючись шкірними покривами, швидко входить у обмінні процеси.

Масаж грудної клітки з молочними залозами (вісцеральна терапія молочних залоз та грудної клітки)

Масаж грудної клітки з молочними залозами (вісцеральна терапія молочних залоз та грудної клітки)

Покращує циркуляцію лімфи та крові, звільняє лімфатичні протоки, забезпечуючи ефективне транспортування та утилізацію шлаків. Також він незамінний у боротьбі з мастопатією, маститами, це профілактика всіх онкозахворювань. Крім того, такий масаж також покращує форму грудей, запобігаючи віковим змінам шкіри.

Вісцеральна терапія живота

Її головне завдання – зняти спазм та напругу. Тобто прибрати причину, яка викликає проблеми зі здоров'ям. Активізує крово- та лімфообіг внутрішніх органів, відновлює організм в цілому. Більше того, мануальні дії в ділянці живота покращують лімфоток і кровообіг не тільки в черевній порожнині, але і в областях рук, ніг, голови та грудей. Незамінна при реабілітації хворих після операції.

Переваги масажу

Унікальність Медичного центру Natur Medical полягає в тому, що масаж нашим пацієнтам роблять або сам лікар, або середній медичний персонал під наглядом лікаря. 

У Медичному центрі Natur Medical масаж пацієнтам роблять:

Гавриленко
Олег Борисович

Лікар мануальний терапевт
Масажист з великим досвідом
Реабілітолог
Спеціалізується на лікувальному, антицелюлітному масажі, вісцеральній терапії живота, внутрішніх органів.

Кондратьєв
Сергій Васильович

Терапевт вищої категорії
Лікар УЗД зі стажем понад 40 років
Спеціалізується на лікувальному, класичному масажі, вісцеральній терапії.

Іванова
Алла Євгенівна

Професійний масажист-реабілітолог
Реабілітолог
Інструктор ЛФК
Спеціалізується на лікувальному, класичному, антицелюлітному масажі. Робить масаж обличчя, вісцеральну терапію грудної клітки та молочних залоз, масаж гуашу.

Ціни на масаж

Вартість масажу залежить від виду, тривалості сеансу та, звичайно, від рівня майстерності фахівця. 

Наприклад, у медичному центрі "Natur Medical" в Одесі 30 хвилин масажу коштує 400 грн. 

1 година масажу в медичному центрі "Natur Medical" в Одесі - 1 година масажу. 800 грн.  

Авторський масаж лікаря-натуропата Олега Ігнатьєва з елементами остеопатії, вісцеральної та мануальної терапії – 30 хвилин буде коштувати 600 грн, а 1 година – 1000 грн.

№ 
Найменування   Ціна послуги  
1.Лікувальний масаж


лікувальний масаж із постановкою банок
400грн.(30хв.) 600грн.(45хв.) 800грн.(60хв.) + 200 грн.
2.Банковий (вакуумний) масаж 500 грн. (30 хв.)
3.Медовий масаж 600 грн. (30хв.) 900 грн. (45хв.) 1200 грн. (60хв.)
4.Масаж Гуаша500грн (30 хв.)
5.Масаж стоп600грн. (30хв.)
6.Стоун терапія (масаж гарячим камінням) 500грн. (30 хв.) 1000грн. (60 хв.)
7.Антицелюлітний масаж1000грн. (60 хв.)
8.Аюрведичний масаж1000грн. (60 хв.)
9.Лікувальний масаж у лікаря Ігнатьєва Олега Олеговича600 грн. (30хв.) 1000 грн. (60хв.)

Залишити заявку


  +380507312924

  Пн-Пт 8:00 – 19:00

  Лікувальний масаж відрізняється, наприклад, від класичного тим, що у процесі фахівець використовує різні техніки, і навіть елементи остеопатичного, миофасциального масажу. При цьому масажист розуміє, що є протипоказання та знає, як не нашкодити пацієнтові. 

  Наприклад, у жінки фіброміома. Лікар-гінеколог не рекомендує проходити курс масажу. Але! Грамотний фахівець під час масажу просто не робитиме певні елементи на попереково-крижовому відділі, які є розігріваючими, і можуть нашкодити пацієнтці. Грамотний фахівець обмежиться точковим чи міофасціальним масажем. 

  В результаті, зникає біль, знімаються спазми з м'язів, хребту та суглобам стає легше, але при цьому не посилювався приплив крові до органів малого тазу, що виключає збільшення фіброміоми, кіст тощо. 

  Застосування масажу


  Масаж корисний для шкіри

  Розтирання, погладжування, розминання дуже позитивно впливають її стан. Особливо це корисно для людей, чия шкіра поступово втрачає еластичність. У шкірі стимулюється кровопостачання, покращується робота сальної та потової секреції, йде насичення шкіри киснем, одночасно проводиться профілактика та допоміжне лікування целюліту, варикозу тощо.

  Масаж корисний для нервової системи

  Шкіра пов'язана з усіма нервовими закінченнями. Вплив на неї під час масажу дає відмінний результат: покращується провідність нервових закінчень, знімається біль, нервова напруга тощо.

  Масаж корисний для м'язів

  Для тих, хто регулярно займається спортом, масаж допомагає позбавлятися крепатури після тренувань. Для тих, хто зі спортом не товаришує, масаж покращує еластичність м'язів, знімає біль та напруження, покращує рухливість суглобів, стимулює приплив крові до м'язів.

  Масаж корисний для судин

  Гіпертонія, гіпотонія, стенокардія, реабілітація після інфаркту міокарда – пряме показання до масажу. Але від консультації з лікарем не відмовляйтесь. Масаж дуже корисний для судин: усуває набряки та зменшує застійні явища в організмі, полегшує роботу серця.

  Масаж корисний для підшкірно-жирової тканини

  Масаж широко використовують для схуднення, покращення лімфообігу, зменшення проявів целюліту і не тільки.

  Часто задавані питання

  Протипоказання:

  Головне правило у медичній практиці – не нашкодити. Так, масаж, безперечно, корисний усім. Але деякі обмеження все ж таки є. 

  Зокрема, не рекомендується проходити курс масажу, якщо у вас:

  • застуда в активній формі
  • підвищена температура тіла
  • є ушкодження чи подразнення шкіри
  • гострий гарячковий стан

  У кожному з цих випадків доцільніше відкласти процедуру, доки стан організму не покращає. 

  Є захворювання, у яких не можна робити масаж. Але в кожному конкретному випадку це вирішує лікар. 

  Але звертаємо вашу увагу, що унікальність медичного центру Natur Medical якраз і полягає в тому, що масаж виконує або лікар, або фахівець із середньою медичною освітою, які знають все про протипоказання. 

  Медичний центр "Natur Medical" - це не просто центр. Це справа мого життя. Мені було дуже важливо зібрати під одним дахом грамотних та захоплених своєю роботою фахівців, які легко навчаються та відповідальні.

  Мені важливо, щоб наші пацієнти знали: масаж, який роблять у Natur Medical, – лікувальний. Він відрізняється від інших тим, що у процесі використовуються різні техніки — остеопатичні, міофасціальні.  
  Масаж робить або сам лікар, або середній медичний персонал під наглядом лікаря. А це означає, що масаж виконується не механічно, а зі знанням та розумінням справи. Ми довіряємо здоров'я наших пацієнтів лише фахівцям!
  Будьте здорові!

  Доктор Ігнатьєв Олег Олегович

  Акція! Перший масаж безкоштовно + консультація лікаря-натуропату вищої категорії в подарунок!

  Залишити заявку:


   +380674843039

   +380957990044

   Пн-Пт 8:00 – 19:00

   Запис / Зв'язок із Natur Medical

   Телефон адміністратора:

   +380674843039

   +380957990044

   Пн-Пт 8:00 – 19:00

   UA