Реабілітація після Covid-19

Спостерігаючи за пацієнтами, консультуючи їх, фахівці Медичних центрів Natur Medical дуже часто зустрічаються з так званими постковидними явищами. Відновлення після COVID-19 буває тривалим та непростим.

Витяг з лікарні зовсім не означає, що людина цілком здорова. Як показує практика, коронавірус може ще довго нагадувати про себе наслідками різної тяжкості. І тут головне не гаяти час, а почати надавати організму посильну допомогу.

«Мережа медичних центрів Natur Medical бере на себе турботу про перехворіли COVID-19. Ми пропонуємо авторську спеціальну програму реабілітації хворих, які перенесли це захворювання. Вона включає знання та мудрість наших предків, які використовували дари природи для якнайшвидшого одужання. 

Ми не лише надаємо допомогу нашим пацієнтам, а й вчимо їх дбати про своє здоров'я самостійно.

Не варто впадати у відчай, перехворівши на коронавірусну інфекцію. Подивіться на це з іншого боку: тепер у вас з'явилася вагома причина знайти час для себе і зайнятися своїм здоров'ям. А ми вам у цьому допоможемо.
Лікар Олег Ігнатьєв

Основні проблеми після COVID-19

Часто можна почути від лікарів: не такий страшний грип, як його наслідки. Але COVID-19 і сам часто протікає важко, а тут ще й залишає за собою значний шлейф проблем. Навіть ті, хто переніс коронавірусну інфекцію у легкій формі, не застраховані від ускладнень. Вона зачіпає різні органи і системи, послаблює імунітет, позбавляє сил, сну, активності. З нашого досвіду найчастіше зустрічаються такі постковидні ускладнення, як дизфункція органів дихання, розлади ШКТ, інтоксикація. 

#1

Органи дихання

Ускладнення виявляються плевритами, бронхітами, фіброзами легень, бронхоектазами. Хід лікування та реабілітації необхідно контролювати за допомогою УЗД легень та інших видів обстеження.

#2

Інтоксикація

Основні симптоми інтоксикації/нейроінтоксикації: запаморочення, напівнепритомність, проблеми з пам'яттю, апатія, сонливість, втома, оніміння кінцівок, шкірні висипання.  

#3

Проблеми ШКТ

Розлади шлунково-кишкового тракту переважно викликані антибіотикотерапією. Виявляються як колітів, діареї, запорів, дисфункції печінки.

Відновлення після  COVID-19 у «Natur Medical»

Лікар-реабілітолог, натуропат Олег Ігнатьєв розробив спеціальну програму відновлення хворих, які перенесли СOVID-19. Вона включає кілька базових процедур, що ефективно працюють у комплексі:

Фітотерапія

Індивідуально підібрані збори трав – перші помічники при пневмоніях, інтоксикаціях, нейродерматитах, розладах шлунково-кишкового тракту, болях у суглобах.

Фітотерапія в кедровій бочці

Її головний ефект – детокс, оздоровлення суглобів, очищення лімфосистеми. Швидко зніме стан післямедикаментозної, алкогольної, харчової та інфекційної інтоксикації.

Масажі

Медові, мильні, з витяжками трав та масел, дренажні, у поєднанні з вакуумним масажем із постановкою банок без вогню. Швидко налагоджують роботу органів дихання.

Озокеритотерапія

Практично немає протипоказань. Добре знімає запальний процес, також дає детокс-ефект. Використовують при пневмоніях, фіброзах легень, хронічних плевритах, бронхоектазах, проблемах з жовчним і т.д.

Грязьові аплікації

Чудово працюють при гострих станах. Неврити, невралгії, артрити, артрози - COVID-19 часто посилює стан пацієнтів цими хворобами.

Лазеротерапія

За 3-5 сеансів повністю відновлює нюх. Це спосіб впливу на біологічно активні та рефлекторні точки. Використовується як допоміжний метод лікування та реабілітації хворих.

Це важливо!

Реабілітація проходить під контролем лікаря-реабілітолога, натуропату та обов'язкових обстежень (УЗД легень, загальний аналіз крові тощо).

Відгуки про нас:

потрібна консультація?

Щоб отримати консультацію лікаря-реабілітолога,
натуропату, заповніть електронну форму. Наш адміністратор зв'яжеться з
вами та допоможе записатися на прийом.


    Або зателефонуйте нам по одному з телефонів:

    м. Одеса: +380674843039, +380957990044
    м. Південний: +380992120212

    UA