Про Natur Medical

natur medical

Декілька слів про те, як з'явилася мережа медичних центрів Natur Medical

«У кожного своя місія. Моя – допомагати людям»

Засновник мережі клінік Natur Medical – лікар
Ігнатьєв Олег Олегович

Я прийшов у медицину не випадково. З раннього віку я вже знав, що неодмінно лікуватиму людей і даруватиму їм надію. Як це колись зробили для мене. 

До 12 років мені поставили діагноз «бронхіальна астма». Але доля звела мене з лікарями-натуропатами в Одесі. Мене лікували лікарськими рослинами, навчали дихальної гімнастики методом Стрельникової. Завдяки цьому я забув про цю хворобу і донині живу повноцінним життям.

Вступив до Одеського медичного училища. Потім було освоєння спеціалізації «сімейного терапевта» у Дніпропетровській медакадемії. Навчання на кафедрі фітотерапії у Києві. Так почався мій шлях до медицини довжиною понад 30 років, повний питань, відповідей, знахідок та рішень. Працював завідувачем відділення у санаторії «Лермонтовський» в Одесі, який свого часу був флагманом щодо реабілітації хворих.  

Сьогодні я – сімейний терапевт, натуропат, засновник компанії «Natur Medical» та однойменних медичних центрів в Одесі та Південному. Крім того, я президент «Асоціації фахівців натуропатичної медицини України».      

Я вірю в цілющу силу природи. Тому 30 років вивчаю її. Моя пристрасть – фітотерапія. Я отримую величезну насолоду, власноруч збираючи лікарські трави в Карпатах. Люблю готувати з них лікувальні мазі, настоянки, фітозбори.

Усвідомивши, наскільки природа багата і щедра до людини, освоїв понад два десятки методів лікування натуропатичного спрямування. Серед них – лікування лікарськими рослинами, гірудотерапія, гомеопатія, голкорефлексотерапія, мануальна терапія, юмейхо-терапія, різні техніки масажів, вісцеральна терапія. 

Мені є чим пишатися. «Natur Medical» сьогодні – це:

  • 25 освоєних нашою командою методів лікування;
  • грамотно розроблені протоколи лікування різних захворювань натуропатичними методами, де комплекс методів посилює ефект і насамперед усуває причину хвороби, а не лише її симптоми;
  • контроль результативності лікування за допомогою сучасних методів діагностики;
  • мої вчителі. Це народні цілителі, травники та професійні лікарі, які ділилися зі мною безцінними знаннями. Я щоразу з вдячністю згадую мою першу вчительку-травницю бабусю Марію, яка переїхала з Чорнобиля до Любополя Одеської області. Це вона прищепила мені любов до лікарських рослин, навчила використовувати їхню силу для лікування людей.  

Однозначно найважливішу роль у моїй лікарській практиці відіграв геніальний український лікар-реабілітолог хворих на порушення опорно-рухової системи, патології нервової системи, професор Олександр Штеренгерц, який навчав мене масажу в 1991 році. 

А на кафедрі фітотерапії УАНМ я переймав знання доктора медичних наук, професора Тетяни Гарник, яка науково обґрунтувала цілющість лікарських рослин та їх властивості. 

Працювати з п'явками мене навчав найталановитіший лікар із Західної України Зінон Бондрівський. Це він розкрив мені секрети гірудотерапії, яка тепер зайняла почесне місце серед натуропатичних методів, які застосовують у медичних центрах «Natur Medical». 

Моя любов та повага до лікування бджолами та продуктами бджільництва – результат навчання у легендарного одеського лікаря-апітерапевта Юрія Соловйова. 

Що таке вісцеральна терапія живота, де і як її застосовують, які проблеми зі здоров'ям вона допомагає вирішувати – про це та багато іншого я дізнався від шановного мною професора народної медицини Олександра Огулова. Щоб освоїти цей метод, я їздив навчатися до нього до Москви. 

А Президент Української асоціації народної мануальної терапії Микола Насіковський навчив мене ще одному методу – старослов'янському масажу живота. Він підготував понад 3000 фахівців в Україні та за кордоном. І це честь для мене бути серед них. Після того, як я дізнався його особисто, я навів всю команду вчитися в нього! 

Голкорефлексотерапія стала невід'ємною частиною багатьох моїх авторських програм відновлення здоров'я. Це мистецтво я освоював під керівництвом Олени Лемберг – лікаря-кардіолога вищої категорії, доктора медицини у пульмонології, Заслуженого лікаря альтернативної медицини у США. За все своє довге життя вона ніколи не брала медикаменти!

І звичайно ж, своїми викладачами я вважаю пацієнтів, які ділилися зі мною різними рецептами та порадами. 

І нарешті – моя команда. Предмет моєї особливої гордості.

Кожну людину я шукав. Шукав їхні таланти, ділився з ними своїми знаннями, а натомість брав їхній життєвий та лікарський досвід. 

Це команда із фахівців, мета яких допомагати людям на початкових стадіях захворювання, відновлюватись після хвороб, знімати гострі стани. Вони вірять у ефективність натуропатичних методів, бо бачать, як це працює. І я тішуся, коли вони досягають результатів. Мені дуже приємно чути слова подяки на адресу кожного із членів моєї команди. 

Я щасливий, що знайшов себе. Я щасливий, що можу бути корисним. Свої вміння та знання я застосовую до пацієнтів. І в наших планах – перетворити медицину так, щоб люди гідно оцінили натуропатичні методи. 

Ваш лікар Олег Ігнатьєв

Наші спеціалісти

Ігнатьєв
Олег Олегович

Засновник Natur Medical
Лікар-натуропат

Кондратьєв
Сергій Васильович

Терапевт вищої категорії
Лікар УЗД зі стажем понад 40 років

Король
Наталія Олександрівна

Терапевт вищої категорії

Оніщак 
Світлана Петрівна

Терапевт вищої категорії

Слободян Олександр Леонтійович

Лікар-кардіолог вищої категорії

Гавриленко
Олег Борисович

Лікар мануальний терапевт
Масажист з великим досвідом
Реабілітолог

Іванова
Алла Євгенівна

Професійний масажист-реабілітолог
Реабілітолог
Інструктор ЛФК

Бостанджян
Лариса Василівна

Медсестра
Масажист реабілітолог
Косметолог

Камінська
Ірина

Медсестра

Ігнатьєва
Наталія Федорівна

Генеральний директор компанії Natur Medical

Оніщак
Ольга Олегівна

Головлікар
Радіолог
Рентгенолог

Панінська
Олена Миколаївна

Адміністратор медичного центру в Одесі
UA